O nas

Wspieramy bliźnich w pełnieniu
uczynków miłosierdzia.

NASZA MISJA

Misją Fundacji Sięgnij NIEBA jest krzewienie idei niesienia pomocy osobom w potrzebie. Robimy to poprzez upowszechnianie informacji na temat działalności rekomendowanych placówek niosących pomoc charytatywną, opiekuńczą, edukacyjną lub humanitarną osobom najbardziej potrzebującym.

Stawiamy na efektywność. Nie tworzymy kolejnych struktur administracyjnych, lecz bazujemy na doświadczeniu, wiedzy i zapleczu organizacyjnym wybranych placówek. W ten sposób promowana przez nas działalność niesienia pomocy osobom w potrzebie staje się najbardziej efektywna i dociera tam gdzie powinna.

Posiadamy Status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Działalność naszej Fundacji została wyróżniona w sposób szczególny - w 2017 roku uzyskaliśmy status OPP (KRS 0000553120) i mamy prawo do otrzymywania 1% podatku. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i dziękujemy za Państwa zaufanie.

NASZ ZESPÓŁ

Stanowimy grupę osób obdarzonych różnymi talentami. Wykorzystujemy je by dostarczyć Ci rzetelnej i ciekawie podanej informacji na temat ludzi najbardziej potrzebujących pomocy. W ten sposób pragniemy zachęcić Cię do wsparcia idei niesienia pomocy osobom w potrzebie.
Sebastian SIEWIERA
Fundator
Klaudia SIEWIERA
Prawnik
Adam SZKLAREK
Operator kamery
Rafał SALATA
Reżyser
Rafał PORZEZIŃSKI
Lektor
Tomasz SZYMUŚ
Kompozytor
Piotr GRYŚ
Programista
Jacek ANTONIUK
Operator DTP
Elżbieta BRZEZIŃSKA
Księgowa
Dariusz BEDNARSKI
Biegły rewident
Andrzej MAZUR
Grafik
dr Marinella PETTENER
Zdjęcia
fr. Christian SEOGO
Tłumacz j. moorè
ks. Mariusz BOGUSZEWSKI
Tłumacz j. włoskiego
Natalia KIERASIŃSKA
Realizator filmowy

Jeśli podoba Ci się nasza misja, wiesz że posiadasz wyjątkowy talent i chcesz dołączyć do naszego Zespołu jako wolontariusz skontaktuj się z nami.

Obecnie poszukujemy:
DZIENNIKARZA
E-MARKETERA
PR-OWCA
DRUPAL DEVELOPERA

Kontakt

Jeżeli masz do nas pytania lub chcesz podzielić się uwagami zapraszamy do kontaktu tel. 512 017 371 lub wypełnienia formularza.

PYTANIA
I ODPOWIEDZI:

Stawiamy na transparentność i chcemy aby każda osoba odwiedzająca nasz Serwis miała dostęp do najważniejszych dokumentów Fundacji Sięgnij NIEBA. Zachęcamy Cię do zapoznania się ze STATUTEM oraz REGULAMINEM Fundacji.

Pomaganie jest jak sztuka – nie ma granic. Odwiedzając misję w Sabou mieliśmy okazję doświadczyć ogromu potrzeb Burkinabé. Widzieliśmy jednocześnie ile serca i pracy wkładają franciszkańscy misjonarze pomagając tamtejszej ludności. Nie chcemy stawiać własnych struktur w Afryce, ale bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i zapleczu organizacyjnym misjonarzy z Sabou. W ten sposób promowana przez nas działalność niesienia pomocy osobom potrzebującym staje się najbardziej efektywna i dociera tam gdzie powinna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sprawozdaniami z wydatkowanych darowizn:
- sprawozdanie za rok 2017
- sprawozdanie za rok 2016

Jak najbardziej - posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Nasz KRS 0000553120. Będziemy wdzięczni jeśli zdecydujesz się wesprzeć podejmowane przez nas działania wybierając naszą Fundację.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi
na swoje pytanie NAPISZ DO NAS

Bądź na bieżąco

Otrzymuj kwartalne wiadomości prosto z Burkina Faso

Partnerzy